Zapraszamy serdecznie na 4 edycję gry miejskiej „Adiutanci Generała”, którą organizujemy wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Gra odbędzie się już 8 czerwca o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie CIT (ul. Zamurowa 11) do 6 czerwca!
W dniu 8 czerwca 2018 roku odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim gra miejska „Adiutanci Generała”. Jest to już czwarta próba przybliżenia w ten sposób młodzieży szkolnej sylwetki wybitnego polskiego generała Stefana >>GROTA<< Roweckiego. Tym razem, w fabule gry pojawią się nawiązania do innych historycznych postaci związanych z naszym miastem. Chcemy bowiem zarówno uczcić wspaniały jubileusz Stu Lat Odzyskania Niepodległości, jak też pokazać, zwłaszcza młodym ludziom, że bez starannie pielęgnowanej pamięci historycznej nie byłoby wolnej Polski po roku 1918, ani osób takich jak >>GROT<<.
Serdecznie zapraszamy do zapisów! Regulamin, karta zgłoszeń oraz ewentualnie niezbędna karta zgody rodzica dostępne są w załączniku do niniejszego artykułu.
powrót