Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 16 października na kolejne szkolenie dla rodziców. Tym razem tematem będzie "Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym".
W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci. Dowiedzą się, co należy zrobić, aby wspierać ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Otrzymają wskazówki i podpowiedzi jak odczytywać sygnały alarmowe i jak mądrze reagować, gdy już dzieje się coś niepokojącego.

Spotkanie poprowadzi Cecylia Bieganowska – socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży. Od 2013 roku Wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Psychoterapeutycznej, Rozwoju i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego „Lecznica Dusz” skupia się na działaniu wspierającym rozwój interpersonalny, psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Szkolenie odbędzie się 16 października 2020 r. o godzinie 17.00 w auli Mediateki 800-lecia ul. Marii Curie – Skłodowskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „CzytaMY i rozwiJAmy”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w Mediatece lub w Filii Nr 1.

Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapowiadający szkolenie dla rodziców w Mediatece.
powrót