Zapraszamy serdecznie na wycieczkę do MBL Classics, Centrum Renowacji Aut klasycznych i luksusowych! Zwiedzanie odbędzie się 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 12.00. Zapisy w CIT, ul. Zamurowa 11 od 16.02.2019 r. Wstęp 25 zł. Ilość miejsc ograniczona!
Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać z całym procesem odbudowy samochodu, zaczynając od wizyty w blacharni, poprzez lakiernię, dział tapicerski, mechaniczny i montażu. Uczestnicy wycieczki będą mogli zobaczyć jak odtwarza się niedostępne już elementy karoserii, a chętni będą mogli spróbować własnych sił przy formowaniu elementów. Zwiedzając dział tapicerski będzie można zobaczyć specjalnie wyprawione skóry do tapicerki takich aut jak Ferrari czy Maserati, a także unikatowe ręcznie tkane dywany. Na koniec pamiątkowe zdjęcie w jednym z zabytkowych aut oraz kącik z pamiątkami.

Wszystkim zainteresowanym organizacją grupowego zwiedzania MBL Classics polecamy kontakt z Centrum Edukacji Browarniczej, organizatorem tego typu pobytów! :-)  Polecamy również zapoznanie się z ofertą Miasto Piwowarów na stronie: http://miastopiwowarow.pl/atrakcje/centrum-renowacji-aut-maserati-mbl-classic/ , skąd pochodzi również prezentowane w wydarzeniu zdjęcie :-)
powrót