Zaprojektuj mural, który ozdobi Piotrków

Zaprojektuj mural nawiązujący do przyjaźni polsko-węgierskiej i weź udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma 4 tys. zł na sprzęt elektroniczny, a mural ozdobi jedną z piotrkowskich kamienic.
Z okazji zbliżających się Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, których gospodarzem w tym roku jest nasze miasto, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi ogłaszają konkurs na mural nawiązujący do przyjaźni polsko-węgierskiej. - Zwycięski projekt pojawi się na elewacji domu zlokalizowanego na placu Niepodległości 4, a jej autor otrzyma dodatkowo 4 tys. zł na zakup sprzętu elektronicznego - informują organizatorzy i dodają. - Malowidło ścienne zostanie opatrzone tabliczką pamiątkową z imieniem i nazwiskiem autora pracy oraz informacją o obchodach Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Ponadto jury wyróżni 10 prac. Znajdą się one na facebookowej stronie województwa łódzkiego, a internauci wybiorą najlepszą pracę. Zwycięzca głosowania publiczności zostanie nagrodzony voucherem o wartości 4 tys. zł na zakup sprzętu elektronicznego, a jego praca pojawi się na pocztówkach, które zostaną wykorzystane jako materiał promocyjny Województwa Łódzkiego. Prace przyjmowane są do 5 marca, a prezentację zwycięskiego projektu zaplanowano 24 marca, podczas obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są http://lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/mural-wegry-lodzkie-2017.
powrót