Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 9 października na szkolenie dla rodziców „Asertywność, komunikacja rodziców z dziećmi”.
W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje czym jest, a czym nie jest asertywność, oswoją się z techniką komunikacji polegającą na mówieniu NIE oraz uświadomią, że mówienie NIE to nic złego, pogłębią wiedzę o podłożu różnych zachowań. Uczestnicy dokonają autodiagnozy swojego stylu komunikacji, a także poznają i przetrenują modele asertywnych zachowań, które pomogą budować przejrzyste, oparte na szacunku relacje z dziećmi. Podniosą również poziom swoich zdolności komunikacyjnych.

Spotkanie poprowadzi Marta Maroń – psycholog i pedagog z Ośrodka Psychologiczno Edukacyjnego Medivia w Łodzi.

Szkolenie odbędzie się 9 października 2020 roku o godzinie 18:00 w auli Mediateki 800-lecia ulica Marii Curie – Skłodowskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „CzytaMY i rozwiJAmy”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w Mediatece 800-lecia lub w Filii Numer 1.

Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: 
Plakat zapowiadający szkolenie dla rodziców w Mediatece.
powrót