Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza rodziców na szkolenie pod nazwą „Nastolatki pod lupą. Poznaj, by zrozumieć.” Spotkanie poprowadzi dr Aleksandra Piotrowska.
Dr Aleksandra Piotrowska jest doktorem psychologii, pracownikiem naukowym Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracuje jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich. Prywatnie nałogowy czytelnik literatury wszelakiej, miłośniczka wyjazdów narciarskich i podróży.

Szkolenie odbędzie się 18 września 2020 r. o godz. 17.00 w auli Mediateki 800-lecia ul. Marii Curie – Skłodowskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „CzytaMY i rozwijamy”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w Mediatece lub w Filii Nr 1.

Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapowiadający szkolenie dla rodziców w Mediatece.
powrót