PTTK Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Leśny Ośrodek Edukacyjny i Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kole zapraszają 11 stycznia na Rajd "Puchowy Śniegu Tren" "Kanapka dla mieszkańców Lasu".
Celem rajdu jest dokarmianie leśnej zwierzyny podczas zimowego
wypadu poza mury Trybunalskiego Grodu.
Należy zabrać ze sobą kilka marchewek, liście kapusty, kilka garści ziarna owsianego oraz inną karmę dla leśnych głodomorów.

Zbiórka uczestników 11.01.2020r. o godz. 10 – parking ul. Jerozolimska/Plac Zamkowy – obok Zamku. Przykazuje się solidnie odziać w strój chroniący przed wiatrem i mrozem. Jako, że wędrówka głodu nie znosi - do sakwy włóczykija włożyć należy kanapki dla siebie.

Zasady uczestnictwa :
W Rajdzie biorą dział drużyny liczące 8 osób pod opieką osób dorosłych, które zgłoszą swój udział i opłacą składkę za udział w imprezie statutowo – programowej w wysokości 8,00 zł od osoby w terminie do dnia 08.01.2020 r. Plac Czarnieckiego 10 tel. 44 732 36 63 lub 725 655 544

UWAGA !!!! - Ze względów organizacyjnych liczba uczestników ograniczona.
O przyjęciu do udziału w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zapewniają: transport, spotkanie z leśnikiem i mieszkańcami lasu, poczęstunek przy ognisku, dyplomy dla drużyn, punkty na Odznakę Turysty Pieszego,Turysta Przyrodnik.

LAS i jego mieszkańcy czekają na Wasze prezenty.

Zapraszamy
powrót