MOK zaprasza na profil facebookowy
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do odwiedzenia swojego profilu facebookowego. Codziennie znaleźć można na nim aktualne informacje teatralne i wydarzenia kulturalne, które odbywają się w formie online.
Mały Konkurs Recytatorski z MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XXIV edycję Małego Konkursu Recytatorskiego.
Konkurs fotograficzny z MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, a także Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza na konkurs fotograficzny "Piotrkowska przyroda".
Festiwal Rodzinny -
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na festiwal rodzinny "Piękny Dzień Mamy".
Gra miejska
W związku z przedłużeniem pracy zdalnej w szkołach do 26 czerwca odwołujemy grę miejską "Adiutanci Generała", która była zaplanowana na 5 czerwca.

Dekalog bezpiecznego turysty
Od 4 maja Polacy mogą zacząć podróżować – niektóre hotele i inne miejsca noclegowe zostaną otwarte. Z badania przeprowadzonego wśród turystów na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej wynika, że ponad 30 proc. Polaków chce wyjechać na krótki wyjazd jeszcze w maju lub czerwcu. Należy jednak pamiętać, że podczas podróży należy zachować szczególne środki bezpieczeństwa.
Polska Organizacja Turystyczna, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym opracowała „Dekalog bezpiecznego turysty”. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zaleceniami.

Źródło: https://www.pot.gov.pl/pl/bezpieczne-podroze/dekalog-bezpiecznego-turysty-rekomendacje-pot-i-gis#r

Maria Bolkowska - wystawa online z MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim od 8 maja zaprasza na wystawę malarstwa autorstwa Marii Bolkowskiej. 
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do obejrzenia wirtualnej wystawy uczestników Otwartej Pracowni ODA.
Piotrków Trybunalski w rysunkach Jerzego Korczaka-Ziołkowskiego
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim prezentuje prace ze swoich zbiorów z lat 1963-1977.
Karty z historii Piotrkowa cz.7
"Gdy mówimy Manufaktura Piotrkowska zazwyczaj mamy na myśli okazały, odnowiony kilka lat temu, czterokondygnacyjny budynek przy ulicy Sulejowskiej 45. W rzeczywistości miano to odnosi się nie tylko do czerwono-ceglanego gmachu. Wszak pierwsza była cegielnia i tkalnia."