Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zapraszamy na drugi z serii corocznych spacerów po Starym Cmentarzu w naszym mieście. 
Wraz z PTTK Piotrków Trybunalski zapraszamy serdecznie na kolejną edycję akcji porządkowo-informacyjnej na Starych Cmentarzach w Piotrkowie Trybunalskim. 
Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego (http://tppt.cba.pl/) zapraszamy na tradycyjną wycieczkę po Starym Cmentarzu w naszym mieście.
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim wraz z PTTK Piotrków Trybunalski zapraszają serdecznie na wycieczki tematyczne z okazji 550- lecia Parlamentaryzmu, którego uroczystości odbędą się w naszym mieście już w październiku.
5 i 6 października Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem obchodów 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. Przedstawiamy program wydarzeń.
Zapraszamy serdecznie na koncerty z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej! 
Zapraszamy serdecznie na kolejną wycieczkę z Centrum Informacji Turystycznej! 
Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Grodzkich Spotkań z Historią, organizowanych przez Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim. 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w piątek, 21 września, o godz. 14:00 na zwiedzanie "Pałacu Sprawiedliwości", czyli siedziby dzisiejszego Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Zapraszamy serdecznie w sobotę 22 września o godz. 11.00 na kolejną wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem odwiedzimy miejsca związane z funkcjonującym w naszym mieście w dawnych wiekach systemem penitencjarnym.