Zapraszamy Państwa 31 stycznia o godz. 19.00 na wyjątkowy koncert pt.: "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." - piosenki Katarzyny Nosowskiej.
Chór Coro Desico po raz kolejny zaprasza na swój koncert, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 17:30 w kościele akademickim Panien Dominikanek.
14-01-2020

Ze sztuką na Ty

W dniu 25 stycznia (sobota) o godzinie 14:00 zapraszamy do Ośrodka Działań Artystycznych (ul. Dąbrowskiego 5), gdzie odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci.
Zapraszamy na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie Trybunalskim, który rozpoczynamy już 11 stycznia 2020 roku w GH Focus Mall gdzie na scenie będzie wiele atrakcji i licytacji.
18 stycznia (sobota) zapraszamy do Muzeum Marcepanów, gdzie odbędą się warsztaty podczas których dowiemy się jak produkować domowe słodkości.
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem turystycznym na rok 2020.
PTTK Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Leśny Ośrodek Edukacyjny i Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kole zapraszają 11 stycznia na Rajd "Puchowy Śniegu Tren" "Kanapka dla mieszkańców Lasu".
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Śpiewam Piotrków”. Tym razem wystąpi w nim Majka Bakalarz.
"Van Gogh. U bram wieczności" w reżyserii Juliana Schnabla to pierwsza propozycja Kina Piksel w roku 2020.
Konkurs na najpiękniejszą bombkę, warsztaty plastyczne, zabawy dla publiczności oraz stoiska handlowe z rozmaitościami – tak będzie wyglądał Jarmark Bożonarodzeniowy w Rynku Trybunalskim.