Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Julia Ślęzak oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a wokalnie wspierać Julię będzie Robert Alberciak. Zapraszamy już 11 kwietnia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
Serdecznie zapraszam na pierwszą wystawę pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic, która odbędzie się w ramach imprezy "Wiosna wiosna, ach to ty!"
Planowane wydarzenie – zgodnie z wieloletnią tradycją – odbywać się będzie na terenie Uniwersytetu od godziny 11:00. Tegoroczna edycja będzie znacznie większym przedsięwzięciem ze względu na szeroko zakrojoną współpracę z piotrkowskimi firmami, stowarzyszeniami oraz instytucjami.
06-04-2019

Wiosna Żaków

POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZE
Oddział im. M. Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Zespół Parków Krajobrazowych woj. łódzkiego. Oddział Nadpilicznych Park Krajobrazowych w Moszczenicy
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim
zaprasza w dniu 6 kwietnia 2019 roku na Rajd "Wiosna Żaków".
Serdecznie zapraszamy 29 marca 2019 r. (piątek) o godz. 17.00 na spotkanie z Mariuszem Koperskim dotyczące Jego najnowszej książki pt. "Giełda milionerów", już trzeciego tytułu z cyklu zakopiańskich kryminałów.
Występ teatru "Scena 96" z Warszawy. Zapisy osobiście w Miejskim Ośrodku Kultury a. 3 Maja 12 (pokój nr 6) oraz pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107 ! Cena biletu - 10 zł.
Spektakl "Cmok-Smok" o godzinie 9.00 i 10.30.
Zapraszamy.
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w dniu 23 marca 2019 roku na Rajd Turystyczny "Topienie Marzanny", którego celem jest kontynuowanie tradycji ludowych i powitanie WIOSNY 2019
Już 23 marca, w sobotę, o godzinie 15.00 zapraszamy pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11, gdzie rozpocznie się spacer tematyczny pt. Piotrkowski Trakt Prawosławny.
Sesja Popularnonaukowa dla osób zainteresowanych wielokulturowością Piotrkowa Trybunalskiego. Spotkanie odbedzie się 21 marca na UJK w budynku B, w sali nr. 14. 
Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.