Zapraszamy na koncert "Bartek Deryło Live Act", który odbędzie się w najbliższy piątek (5 lipca) o godzinie 21:00 w Rynku Trybunalskim.
Letnią odsłonę tegorocznej edycji rajdów z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zaczynamy 6 lipca od wizyty nad Pilicą i Zalewem Sulejowskim. Spotykamy się w Piotrkowie Trybunalskim – bogatym historycznie mieście wielu kultur, zabytkowych kamienic i często goszczących ekip filmowych, a co najważniejsze z punktu widzenia kolarstwa amatorskiego – mieście położonym nad… Stravą.
W dniu Biesiady Trybunalskiej, 27 lipca, zapraszamy w godzinach porannych na Wieżę Ciśnień. Zapisy otwarte. 
24-06-2019

FLY FEST 2019

W dniach 6-7 lipca zapraszamy na VII edycję pikniku lotniczego FLY FEST 2019!!!
Już 22-23 czerwca 2019 r., odbędą się Imieniny Piotrków 2019!!!
Serdecznie zapraszamy na czerwcowe spacery z przewodnikiem po naszym grodzie:

- Wycieczka na 802. Imieniny Piotrkowa
- Piotrkowskie zgromadzenia franciszkańskie
Zapraszamy na nowe wycieczki po naszym mieście:

- Podziemny Piotrków
- Wieże Piotrkowa
- Bryczką po Trakcie
W najbliższy weekend zapraszamy na sportowe emocje w naszym mieście.
Ogłaszamy kolejne terminy zapisów na zwiedzanie Podziemnego Piotrkowa, realizowane przez PTTK w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem termin to 20 lipca, a do wyboru mamy dwie godziny: 11:00 oraz 14:00. Koszt biletu wstępu to 15 złotych. Zapisy prowadzimy stacjonarnie w CIT przy Zamurowej 11. Zapraszamy! 
Zapraszamy serdecznie w dniu 8 czerwca o godzinie 15:00 pod naszą siedzibę przy ulicy Zamurowej 11, skąd rozpoczniemy wycieczkę śladem piotrkowskiej społeczności żydowskiej.