Serdecznie zapraszamy! Spotykamy się pod CIT przy ul. Zamurowej 11 o godz. 15.00 w dniu 7 lipca (w sobotę).


W dniach 13 - 15 lipca zapraszamy w Rynek Trybunalski na III edycję Festiwalu Smaku - Trybunałów Nalewkowych.

W lipcu i sierpniu do naszej oferty wracają codzienne spacery po Piotrkowie Trybunalskim dla turystów indywidualnych. Zapraszamy! 
Wystawa samolotów i śmigłowców, pokazy akrobacji samolotowej i szybowcowej, loty widokowe, zabawy dla dzieci, wesołe miasteczko, pokazy grup rekonstrukcyjnych, punkty cateringowe.
 Zapraszamy na czerwcową odsłonę grodzkich spotkań z historią! 
W Rynku Trybunalskim powstanie strefa kibica, w której będziemy dopingować polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Rosji. Pierwszy mecz już we wtorek (19.06) z Senegalem.
Zapraszamy serdecznie już w najbliższy weekend na Imieniny Piotrków 2018!
Muzyczny autobus ponownie wyrusza w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów - Quebonafide. Artysta zaprezentuje utwory z albumu “Egzotyka”. W ramach trasy autobus zatrzyma się w 8 miastach, a jednym z nich jest Piotrków Trybunalski!
Zapraszamy serdecznie już w najbliższą sobotę (16.06.2018 r.) na godz. 15.00, tradycyjnie pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11. Do zobaczenia na szlaku!
PTTK Piotrków Trybunalski oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają serdecznie na Rowerowy nocny rajd "Piotrkowskie Parki Nocą", którego trasa poprowadzi piotrkowskimi parkami z którymi związane jest wiele mrocznych i tajemniczych historii ;-)