W dniu 29 lutego (sobota) zapraszamy o godz. 14:00 wraz z Przewodnikiem Trybunalskim Cezarym Królem na zwiedzanie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba (FARA) w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 22 lutego (sobota) o godz. 15:00 zapraszamy na plac Zamkowy 4 do Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie z przewodnikiem będziemy mieli okazję poznać wystawy i ekspozycje muzealne.
W dniu 7 marca (sobota) o 12:00 zapraszamy na zwiedzanie MBL Classics - Maserati restoration / MBL Classics. Poznamy proces odbudowy zabytkowych samochodów, zaczynając od wizyty w blacharni, poprzez lakiernię, dział tapicerski, mechanicznych po ostateczny montaż.
15 lutego zapraszamy na pierwszy w tym roku darmowy spacer z przewodnikiem po Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej.
Piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Piotrkowska Orkiestra Kameralna i Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II st. pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak zapraszają na coroczny koncert karnawałowy.
06-02-2020

Od WIEŻY Do WIEŻY

PTTK Odział im. Michała Rawity-Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Restauracja "Staromiejska" zaprasza na "ZIMOWY RAJD PIESZY, GORĄCEGO CZAJU ŁYK’’, którego tegorocznym tematem przewodnim będą piotrkowskie wieże ciśnień.
Bydgoszcz jako jedyne polskie miasto zostało nominowane do udziału w prestiżowym konkursie o tytuł "Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020" - European Best Destination 2020.
Zapraszamy na V Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych, które  odbędą się w Mediatece w sobotę 08.02.2020 w godz.10:00-18:00.
Już 7 lutego o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny koncert zespołu "5/5".
W niedzielę 2 lutego o godz.17:00 zapraszamy serdecznie do kościoła akademickiego Panien Dominikanek na koncert laureatów XV Wojewódzkiego Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody", organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim.