Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.
Dzisiaj rusza weekendowa akcja Polska Organizacja Turystyczna - Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny ‼️ Szczegóły oraz informacje o dostępnych obiektach uczestniczących w akcji znajdziecie poniżej

https://polskazobaczwiecej.pl/lista-obiektow

Pomimo deszczowej pogody warto zaplanować weekendową wycieczkę - szczególnie w Promuje Łódzkie.
Zapraszamy serdecznie na wycieczkę do MBL Classics, Centrum Renowacji Aut klasycznych i luksusowych! Zwiedzanie odbędzie się 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 12.00. Zapisy w CIT, ul. Zamurowa 11 od 16.02.2019 r. Wstęp 25 zł. Ilość miejsc ograniczona!
Zapraszamy serdecznie do zwiedzania piotrkowskiego Muzeum.
Zapraszamy serdecznie wraz z Muzeum Marcepanów oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego na słodkie warsztaty, podczas których dowiemy się dlaczego wyrób marcepanu wymagał królewskiego przywileju i jak przygotować łakocie bez grama "polepszaczy" :-)


16-02-2019

Fabryka ozdób

Zapraszamy na warsztaty „Fabryka ozdób” w Ośrodku Działań Artystycznych (ul. Dąbrowskiego 5), które odbędą się 16.02.2019 r. (sobota) o godz. 14.00. Wstęp 5 zł. Zapisy od 21.01. w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszamy serdecznie na zwiedzanie Kościoła pw. św. Jakuba, jednej z najważniejszych świątyń katolickich w historii Polski.
Pierwsza w historii Piotrkowa Trybunalskiego edycja biegów z przeszkodami HUMAN MACHINE!!!
...i to od razu zimowa :)
POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO KRAJOZNAWCZE ODDZIAŁ im. MICHAŁA RAWITY-WITANOWSKIEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ZAPRASZAJĄ NA 47. ZIMOWY RAJD PIESZY ,,GORĄCEGO CZAJU ŁYK’’ 2 luty 2019 r. (sobota)
SZLAKIEM PIOTRKOWSKICH LEGEND I BRAM MIASTA
Piotrkowska Grupa Rowerowa, we współpracy z Centrum Informacji Turystycznej, zaprasza wszystkich na III Wielkie Piotrkowskie Morsowanie!!