Zapraszamy serdecznie w sobotę 22 września o godz. 11.00 na kolejną wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem odwiedzimy miejsca związane z funkcjonującym w naszym mieście w dawnych wiekach systemem penitencjarnym.
Zapraszamy serdecznie! Szczegóły na plakacie w załączniku! 
Zapraszamy serdecznie w czwartek, 30 sierpnia, ok. godz. 20.00! 
Piknik Niepodległości, Mapping Architekci Niepodległości, Gala walk - zapraszamy w najbliższy weekend do Piotrkowa Trybunalskiego! Impreza rozpoczyna się popołudniem 8 września i kończy wieczorem 9 września. Szczegółowy program na załączonym plakacie. 
Żydowskim kirkutom poświęcona zostanie kolejna wycieczka z Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w której przewodnikiem będzie p. Anna Rzędowska, autorka wielu publikacji dotyczących historii piotrkowskich Żydów.
Serdecznie zapraszamy na imprezę Sąd Czartowski, która odbędzie się w najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym punktem imprezy będą prawdziwe walki z udziałem Rycerskiej Kadry Polskiej w Rynku Trybunalskim! 
Zapraszamy serdecznie już 5 października 2018 r. na grę miejską dla uczniów szkół średnich i podstawowych "Śladami polskiej demokracji", którą Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim organizuje wspólnie z PTTK Piotrków Trybunalski z okazji 550 Lat Parlamentaryzmu w naszym mieście :-) 
W czwartek, 30 sierpnia, zapraszamy na zakończenie piotrkowskiego lata z kinem. Spotykamy się po 20.00 w Rynku Trybunalskim. Szczegóły na plakacie w załączniku. 
Pierwszy raz od wielu lat na piotrkowskiej stacji kolejowej (normalnotorowej) zatrzyma się parowóz prowadzący pociąg retro Nostalgia'18.
Dokładnie w 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, która rozpoczęła się wg wielu historyków niedaleko naszego Miasta (w Wieluniu), zapraszamy na spacer "Piotrkowski Wrzesień".