Pierwsza w historii Piotrkowa Trybunalskiego edycja biegów z przeszkodami HUMAN MACHINE!!!
...i to od razu zimowa :)
POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO KRAJOZNAWCZE ODDZIAŁ im. MICHAŁA RAWITY-WITANOWSKIEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ZAPRASZAJĄ NA 47. ZIMOWY RAJD PIESZY ,,GORĄCEGO CZAJU ŁYK’’ 2 luty 2019 r. (sobota)
SZLAKIEM PIOTRKOWSKICH LEGEND I BRAM MIASTA
Piotrkowska Grupa Rowerowa, we współpracy z Centrum Informacji Turystycznej, zaprasza wszystkich na III Wielkie Piotrkowskie Morsowanie!!
Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym roku zwiedzanie z naszym Centrum :-)
19-01-2019

Seans astronomiczny

Seans astronomiczny odbędzie się 19 stycznia (sobota) 2019 r. o godz. 10.00 w Planetarium, które znajduje się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego (ul. Kopernika 1).
Celem rajdu jest dokarmianie leśnej zwierzyny podczas zimowego wypadu poza mury Trybunalskiego Grodu. Należy zabrać ze sobą kilka marchewek, liście kapusty, kilka garści ziarna owsianego oraz inną karmę dla leśnych głodomorów.
Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem turystycznym na rok 2019.
22-12-2018

Wesołych Świąt

Dziękując za życzliwość, pomoc i zaangażowanie w przygotowanie oraz uczestnictwo w naszych imprezach i wyjazdach targowych w 2018 roku życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym 2019, a także szczęśliwych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Słodkie warsztaty podczas których dowiemy się dlaczego wyrób marcepanu wymagał królewskiego przywileju, a także jak przygotować zdrowe słodkości w zaciszu własnego domu :-)
Piotrków Trybunalski to miasto, w którym funkcjonowało onegdaj sześć zgromadzeń klasztornych: Dominikanie, Dominikanki, Bernardyni, Franciszkanie, Jezuici i Pijarzy.