Szkolenie w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 16 października na kolejne szkolenie dla rodziców. Tym razem tematem będzie "Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym".
Święto pieczonego ziemniaka w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Święto pieczonego ziemniaka - rodzinne spotkanie na dziedzińcu MOK.
Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem - pisarzem, stand-uperem, scenarzystą.
Spotkanie artystyczne z Anitą i Arkadiuszem Lipnickimi
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na spotkanie artystyczne pn. „Sukces może się zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 9 października na szkolenie dla rodziców „Asertywność, komunikacja rodziców z dziećmi”.
Piotrkowscy krajoznawcy
3 października (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy pod siedzibę Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11), gdzie rozpoczniemy kolejny spacer z przewodnikiem.
Wykład w Muzeum Marcepanów
Muzeum Marcepanów oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego zapraszają na wykład z cyklu "Trybunalskie spotkania z historią".
Magia Starego Miasta
9 października 2020 roku (piątek, godzina 10:00) odbędzie się III edycja gry miejskiej "Magia Starego Miasta".
XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki
23 września (środa) rozpoczyna się XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Interakcje”. W tym roku Festiwal podejmie temat tożsamości artysty performera, sposobu przedstawiania siebie, swojej działalności, wobec świata sztuki i codziennego życia.
„RETRO RAUT U PIŁSUDSKIEGO”
26 września 2020 roku (sobota) o godzinie 18:00, Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na rekonstrukcję historyczną pt.: „RETRO RAUT U PIŁSUDSKIEGO”.