"Była to kradzież niezwykła. Dokonano jej w sposób pomysłowy, bez użycia przemocy i jakiegokolwiek wandalizmu, nie licząc oczywiście ogołocenia świątyni z jej skarbów. Co ciekawe nic nie wskazywało na to, iż pod osłoną nocy ktoś wyniósł z cerkwi srebrne korony wysadzane drogocennymi klejnotami..."

Reagując na zakazy Rządu RP informujemy, że odwołujemy wszystkie imprezy zaplanowane na kwiecień.
W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zamknięte w weekend.

Przepraszamy.
W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONYM STANEM ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO INFORMUJEMY, ŻE KONTAKT Z CENTRUM MOŻLIWY JEST ZA POMOCĄ NR TEL. 44 732 60 50 ORAZ MAILA: CIT@PIOTRKOW.PL OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:30 - 15:30
Z przykrością informujemy, że sobotni spacer (14 marca) "Legendy piotrkowskie" zostaje odwołany.

Zapraszamy na kolejne wycieczki z przewodnikiem o których będziemy informować na bieżąco.
04-03-2020

Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny to impreza, która od kilku lat odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy zatem do współpracy wszystkich rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz twórców ludowych do zaprezentowania swoich wyrobów na Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się w Niedzielę Palmową - 5 kwietnia 2020 r. - od godz. 10.00 w Rynku Trybunalskim.
Dzień Kobiet to świetna okazja, żeby porozmawiać właśnie o kobietach. O ich kłopotach, troskach, ale także radościach i małych szczęściach. Osiem kobiet - osiem historii zapisanych tekstami Katarzyny Nosowskiej.
02-03-2020

Dzień Kobiet w MOK

Występy wokalne i kabaretowe zaplanowano podczas Dnia Kobiet organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publiczością zaprezentuje się kabaret "Trzeciaki" i zespół "Los Emerytos".
26-02-2020

Tropem Wilczym

Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 1 marca.
24-02-2020

Kraina Miodu

28 lutego (piątek) o godz. 17:30 zapraszamy na dokumentalny film "Kraina miodu" (reż. Ljubomir Stefanov, Tamara Kotevska) w Kinie Piksel.