Kolejna edycja TRYBUNY TEATRU przed nami !
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do udziału w IX Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów, „Trybuna Teatru”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w dniach 15 – 17  listopada 2019 r.
W tegoroczne Święto Niepodległości zapraszamy na wycieczkę śladem piotrkowskich miejsc związanych z odzyskaniem przez Polskę suwerenności w 1918 roku.
8 listopada o godzinie 16:00 zapraszamy na "Piotrkowskie Dyktando".

Dyktando jest dla wszystkich, bez ograniczeń, z dwoma z małymi wyjątkami:
- trzeba mieć ukończone minimum 15 lat (na dzień imprezy),
- nie można być magistrem filologii polskiej.
Wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego 26 października o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny spacer śladem odnowionych nagrobków Starego Cmentarza. Start: Stary Cmentarz, ul. Cmentarna 10.
Wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego 12 października o godzinie 10:00 zapraszamy na spacer śladem odnowionych nagrobków Starego Cmentarza. Start: Stary Cmentarz, ul. Cmentarna 10.
03-10-2019

50. Rajd Parasolowy

5 października (sobota) odbedzie się 50. Rajd Parasolowy - piesza wędrówka po ciekawych miejscach Piotrkowa Trybunalskiego.
5 października (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy pod CIT przy ulicy Zamurowej 11, skąd wyruszymy na darmową wycieczkę śladem autorów powieści (i nie tylko) związanych z Piotrkowem Trybunalskim.
W dniu 28 września (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy pod siedzibę CIT przy ulicy Zamurowej 11, skąd wyruszymy na wycieczkę śladem najważniejszych i najciekawszych piotrkowskich dworów i dworków. Do zobaczenia na szlaku!
24 września o godzinie 19:00 zapraszamy na otwarcie XXI Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje.
W dniu 21 września (sobota) zapraszamy na darmową wycieczkę, podczas której odwiedzimy miejsca związane z ludźmi, którzy tworząc piotrkowskie huty, fabryki, browary i inne zakłady budowali Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski w XIX i na początku XX wieku. Do zobaczenia pod CIT przy ulicy Zamurowej 11 o godzinie 15:00.