Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w dniu 23 marca 2019 roku na Rajd Turystyczny "Topienie Marzanny", którego celem jest kontynuowanie tradycji ludowych i powitanie WIOSNY 2019
Już 23 marca, w sobotę, o godzinie 15.00 zapraszamy pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11, gdzie rozpocznie się spacer tematyczny pt. Piotrkowski Trakt Prawosławny.
Sesja Popularnonaukowa dla osób zainteresowanych wielokulturowością Piotrkowa Trybunalskiego. Spotkanie odbedzie się 21 marca na UJK w budynku B, w sali nr. 14. 
Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.
Dzisiaj rusza weekendowa akcja Polska Organizacja Turystyczna - Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny ‼️ Szczegóły oraz informacje o dostępnych obiektach uczestniczących w akcji znajdziecie poniżej

https://polskazobaczwiecej.pl/lista-obiektow

Pomimo deszczowej pogody warto zaplanować weekendową wycieczkę - szczególnie w Promuje Łódzkie.
Zapraszamy serdecznie na wycieczkę do MBL Classics, Centrum Renowacji Aut klasycznych i luksusowych! Zwiedzanie odbędzie się 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 12.00. Zapisy w CIT, ul. Zamurowa 11 od 16.02.2019 r. Wstęp 25 zł. Ilość miejsc ograniczona!
Zapraszamy serdecznie do zwiedzania piotrkowskiego Muzeum.
Zapraszamy serdecznie wraz z Muzeum Marcepanów oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego na słodkie warsztaty, podczas których dowiemy się dlaczego wyrób marcepanu wymagał królewskiego przywileju i jak przygotować łakocie bez grama "polepszaczy" :-)


16-02-2019

Fabryka ozdób

Zapraszamy na warsztaty „Fabryka ozdób” w Ośrodku Działań Artystycznych (ul. Dąbrowskiego 5), które odbędą się 16.02.2019 r. (sobota) o godz. 14.00. Wstęp 5 zł. Zapisy od 21.01. w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszamy serdecznie na zwiedzanie Kościoła pw. św. Jakuba, jednej z najważniejszych świątyń katolickich w historii Polski.