„800 tancerzy na 800 lecie” - pod takim hasłem obyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”.
Za nami trzecia odsłona imprezy „BREJKDANS Taniec Połamaniec”. Ogólnopolski Turniej tańca odbył się w sobotę (3.06) w Rynku Trybunalskim.
Trybunał Koronny będzie tematem przewodnim najbliższego spotkania z 800-leciem, które odbędzie się już w sobotę (3.06). Na spacer zapraszają Centrum Informacji Turystycznej oraz Archiwum Państwowe.
Już w najbliższy weekend (2-4.06) odbędzie się trzecia odsłona imprezy „BREJKDANS Taniec Połamaniec” będącej ogólnopolskim turniejem tańca Break Dance.
Trwa podsumowanie pierwszego etapu wyjątkowego projektu ,,Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”. Kolejne szkoły podstawowe zaprezentowały prace konkursowe.
28-05-2017

Koncert dla mam

Mamy’ 800” pod takim hasłem odbył się koncert w wykonaniu piotrkowskich przedszkolaków.
23-05-2017

MAMY' 800

„Mamy’ 800” pod takim hasłem odbędzie się wydarzenie artystyczne w wykonaniu piotrkowskich przedszkolaków.
„Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”, pod takim hasłem odbywa się w piotrkowskich szkołach podstawowych projekt edukacyjny zorganizowany w ramach 800-lecia miasta.
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pt. „Z dziejów bibliotek publicznych w Piotrkowie Trybunalskim”.
Już jutro (13.05) na piotrkowskie ulice wyjedzie „Nocny Kulturower”. Gra miejska organizowana jest przez Centrum Informacji Turystycznej oraz Piotrkowską Grupę Rowerową.