Premiera spektaklu tanecznego pt.: „Siła przetrwania” odbędzie się 22 czerwca o godz. 19.00. To pierwsza z produkcji realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury z okazji 800 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
„Widowisko plenerowe na cztery lalki i tłum piotrkowian” to tytuł spektaklu, który w ramach obchodów 800-lecia przygotowują zespoły teatralne działające w Miejskim Ośrodku Kultury.
Rusza szósta edycja „Konkursu na fraszkę trybunalską”, którego organizatorem jest Centrum idei „Ku Demokracji”. Tematem tegorocznej edycji jest „800 lat”.
„800 tancerzy na 800 lecie” - pod takim hasłem obyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”.
Za nami trzecia odsłona imprezy „BREJKDANS Taniec Połamaniec”. Ogólnopolski Turniej tańca odbył się w sobotę (3.06) w Rynku Trybunalskim.
Trybunał Koronny będzie tematem przewodnim najbliższego spotkania z 800-leciem, które odbędzie się już w sobotę (3.06). Na spacer zapraszają Centrum Informacji Turystycznej oraz Archiwum Państwowe.
Już w najbliższy weekend (2-4.06) odbędzie się trzecia odsłona imprezy „BREJKDANS Taniec Połamaniec” będącej ogólnopolskim turniejem tańca Break Dance.
Trwa podsumowanie pierwszego etapu wyjątkowego projektu ,,Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”. Kolejne szkoły podstawowe zaprezentowały prace konkursowe.
28-05-2017

Koncert dla mam

Mamy’ 800” pod takim hasłem odbył się koncert w wykonaniu piotrkowskich przedszkolaków.
23-05-2017

MAMY' 800

„Mamy’ 800” pod takim hasłem odbędzie się wydarzenie artystyczne w wykonaniu piotrkowskich przedszkolaków.