Zapraszamy na pierwsze w tym roku plenerowe kino na leżakach! 
Zapraszamy serdecznie, tuż przed świętem Wojska Polskiego, na wycieczkę śladami miejsc, gdzie powstawały zalążki naszej armii, czyli Legiony Polskie.
Czy wiesz, że Piotrków Trybunalski to miasto, w którym można znaleźć sześć wizerunków maryjnych, uznanych za cudowne? Nie od dziś wiadomo, że gród trybunalski to miejsce z wieloma różnorodnymi świątyniami, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że praktycznie w każdej z nich znaleźć możemy otoczony szczególnym kultem obraz.
Festiwal Baniek Mydlanych już w najbliższą sobotę odwiedzi Piotrków Trybunalski
Trasa 2019 to mnóstwo bańkowych nowości
V Piotrkowskie Święto Miodu zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę (21.07) zapraszamy w Rynek Trybunalski.
W dniach 20 – 27 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbywać się będzie Trybunalski Festiwal Smaków.
Przez cały tydzień zapraszamy do korzystania ze specjalnej oferty piotrkowskich (i nie tylko) restauracji w ramach tzw. Restaurant Week.
08-07-2019

Bryczką po Trakcie

Wspólnie z PTTK oddział im. Michała Rawity-Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszamy na zwiedzanie Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski z perspektywy taksówek XIX wieku. 
Zapraszamy na koncert "Bartek Deryło Live Act", który odbędzie się w najbliższy piątek (5 lipca) o godzinie 21:00 w Rynku Trybunalskim.
Letnią odsłonę tegorocznej edycji rajdów z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zaczynamy 6 lipca od wizyty nad Pilicą i Zalewem Sulejowskim. Spotykamy się w Piotrkowie Trybunalskim – bogatym historycznie mieście wielu kultur, zabytkowych kamienic i często goszczących ekip filmowych, a co najważniejsze z punktu widzenia kolarstwa amatorskiego – mieście położonym nad… Stravą.
W dniu Biesiady Trybunalskiej, 27 lipca, zapraszamy w godzinach porannych na Wieżę Ciśnień. Zapisy otwarte.