Serdecznie zapraszamy wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower, która cieszy się ogromną popularnością w naszym mieście. Rok 2019 ustanowiony został Rokiem Unii Lubelskiej, taka też będzie tematyka tegorocznej edycji gry. 

13-04-2019

Jarmark Modelarski

W dniu 13 kwietnia od godz. 9.00 do 13.30 odbędzie się Ogólnopolska Giełda Modelarska (docelowa nazwa Jarmark Modelarski) w Piotrkowie Trybunalskim. Objęta Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
13 kwietnia 2019 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców3 Piotrkowa Trybunalskiego na grę miejską "HARC" - Zaginione Rodały. Odbędzie się ona na Rynku Trybunalskim o godzinie 10.00. Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: http://harc.com.pl/
Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak wielu piotrkowian to osoby związane z filmem. Filmowy Piotrków to nie tylko piękne plenery wykorzystane w kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produkcjach, ale również osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju kinematografii.
Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Julia Ślęzak oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a wokalnie wspierać Julię będzie Robert Alberciak. Zapraszamy już 11 kwietnia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
Serdecznie zapraszam na pierwszą wystawę pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic, która odbędzie się w ramach imprezy "Wiosna wiosna, ach to ty!"
Planowane wydarzenie – zgodnie z wieloletnią tradycją – odbywać się będzie na terenie Uniwersytetu od godziny 11:00. Tegoroczna edycja będzie znacznie większym przedsięwzięciem ze względu na szeroko zakrojoną współpracę z piotrkowskimi firmami, stowarzyszeniami oraz instytucjami.
06-04-2019

Wiosna Żaków

POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZE
Oddział im. M. Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Zespół Parków Krajobrazowych woj. łódzkiego. Oddział Nadpilicznych Park Krajobrazowych w Moszczenicy
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim
zaprasza w dniu 6 kwietnia 2019 roku na Rajd "Wiosna Żaków".
Serdecznie zapraszamy 29 marca 2019 r. (piątek) o godz. 17.00 na spotkanie z Mariuszem Koperskim dotyczące Jego najnowszej książki pt. "Giełda milionerów", już trzeciego tytułu z cyklu zakopiańskich kryminałów.
Występ teatru "Scena 96" z Warszawy. Zapisy osobiście w Miejskim Ośrodku Kultury a. 3 Maja 12 (pokój nr 6) oraz pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107 ! Cena biletu - 10 zł.
Spektakl "Cmok-Smok" o godzinie 9.00 i 10.30.
Zapraszamy.