Wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego 26 października o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny spacer śladem odnowionych nagrobków Starego Cmentarza. Start: Stary Cmentarz, ul. Cmentarna 10.
Wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego 12 października o godzinie 10:00 zapraszamy na spacer śladem odnowionych nagrobków Starego Cmentarza. Start: Stary Cmentarz, ul. Cmentarna 10.
03-10-2019

50. Rajd Parasolowy

5 października (sobota) odbedzie się 50. Rajd Parasolowy - piesza wędrówka po ciekawych miejscach Piotrkowa Trybunalskiego.
5 października (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy pod CIT przy ulicy Zamurowej 11, skąd wyruszymy na darmową wycieczkę śladem autorów powieści (i nie tylko) związanych z Piotrkowem Trybunalskim.
W dniu 28 września (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy pod siedzibę CIT przy ulicy Zamurowej 11, skąd wyruszymy na wycieczkę śladem najważniejszych i najciekawszych piotrkowskich dworów i dworków. Do zobaczenia na szlaku!
24 września o godzinie 19:00 zapraszamy na otwarcie XXI Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje.
W dniu 21 września (sobota) zapraszamy na darmową wycieczkę, podczas której odwiedzimy miejsca związane z ludźmi, którzy tworząc piotrkowskie huty, fabryki, browary i inne zakłady budowali Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski w XIX i na początku XX wieku. Do zobaczenia pod CIT przy ulicy Zamurowej 11 o godzinie 15:00.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na obchody 500-lecia zakończenia budowy Zamku Królewskiego w Piotrkowie i oddania go w użytkowanie ostatnim Jagiellonom.
Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy całkiem nowe miejsca do zwiedzania w ramach projektu "Podziemny Piotrków".
Już w najbliższy weekend odbędzie się XI edycja PiotrkOFF Art Festival 2019. Nasze miasto przez dwa dni będzie stolicą muzyki alternatywnej.