Wspólnie z Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego zapraszamy serdecznie na wykład Wojciecha Barana-Kozłowskiego na temat Henryka Kietlicza, arcybiskupa gnieźnieńskiego. Już w najbliższą środę, 24 kwietnia o godz. 17.00 w Muzeum Marcepanów przy u. Grodzkiej 1. Przypominamy, że w Muzeum dostępna jest obecnie wystawa dotycząca dóbr arcybiskupstwa gnieźnieńskiego w regionie piotrkowskim. Do zobaczenia!
W imieniu Centrum Informacji Turystycznej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów, do udziału w grze miejskiej – FILMOWY PIOTRKÓW, która odbędzie się w dniu 14.06. 2019 r. o godz. 10.00.
Koncert inaugurujący 9. sezon Old Town Jazz.

Zapraszamy serdecznie do SKYY Pub już 26 kwietnia o godz. 20.00! 
ŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA OGRODNICZEGO zs. w Bratoszewicach organizuje XIV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze - Pamiętajmy o ogrodach, którew odbędą sie 14 kwietnia.
Serdecznie zapraszamy wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower, która cieszy się ogromną popularnością w naszym mieście. Rok 2019 ustanowiony został Rokiem Unii Lubelskiej, taka też będzie tematyka tegorocznej edycji gry. 

13-04-2019

Jarmark Modelarski

W dniu 13 kwietnia od godz. 9.00 do 13.30 odbędzie się Ogólnopolska Giełda Modelarska (docelowa nazwa Jarmark Modelarski) w Piotrkowie Trybunalskim. Objęta Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
13 kwietnia 2019 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców3 Piotrkowa Trybunalskiego na grę miejską "HARC" - Zaginione Rodały. Odbędzie się ona na Rynku Trybunalskim o godzinie 10.00. Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: http://harc.com.pl/
Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak wielu piotrkowian to osoby związane z filmem. Filmowy Piotrków to nie tylko piękne plenery wykorzystane w kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produkcjach, ale również osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju kinematografii.
Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Julia Ślęzak oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a wokalnie wspierać Julię będzie Robert Alberciak. Zapraszamy już 11 kwietnia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
Serdecznie zapraszam na pierwszą wystawę pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic, która odbędzie się w ramach imprezy "Wiosna wiosna, ach to ty!"