W Rynku Trybunalskim powstanie strefa kibica, w której będziemy dopingować polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Rosji. Pierwszy mecz już we wtorek (19.06) z Senegalem.
Zapraszamy serdecznie już w najbliższy weekend na Imieniny Piotrków 2018!
Muzyczny autobus ponownie wyrusza w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów - Quebonafide. Artysta zaprezentuje utwory z albumu “Egzotyka”. W ramach trasy autobus zatrzyma się w 8 miastach, a jednym z nich jest Piotrków Trybunalski!
Zapraszamy serdecznie już w najbliższą sobotę (16.06.2018 r.) na godz. 15.00, tradycyjnie pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11. Do zobaczenia na szlaku!
PTTK Piotrków Trybunalski oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają serdecznie na Rowerowy nocny rajd "Piotrkowskie Parki Nocą", którego trasa poprowadzi piotrkowskimi parkami z którymi związane jest wiele mrocznych i tajemniczych historii ;-)

W najbliższą sobotę (09.06.) zapraszamy serdecznie na spacer z Agnieszką Agawa Warchulińską śladami sławnych piotrkowian.
Już po raz drugi mamy olbrzymią przyjemność zaprosić wszystkich piotrkowian (i nie tylko ;)) na URODZINY ULICY SŁOWACKIEGO, impreza odbywa się w dniach 1. - 3. czerwca pod hasłem "Festiwal ludzi Fajnych i rzeczy Galantych". Szczegóły na plakacie w załączniku! 
Zapraszamy serdecznie na 4 edycję gry miejskiej „Adiutanci Generała”, którą organizujemy wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Gra odbędzie się już 8 czerwca o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie CIT (ul. Zamurowa 11) do 6 czerwca!
Zapraszamy na kolejne czwartkowe spotkania z historią. Tym razem wykład wygłosi p. Dominika Juszczak. 
Trzeciego czerwca (niedziela) o godz. 15.00 zapraszamy pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11, gdzie wraz z Agnieszką Agawą Warchulińską rozpoczniemy spacer dotyczący piotrkowskich wydawców i drukarni funkcjonujących na głównej ulicy miasta, noszącej obecnie imię Juliusza Słowackiego.