Zapraszamy serdecznie już w sobotę (28 kwietnia) o godz. 15.00 pod Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11) na spacer tematyczny "Miasto na ekranie", który będzie oczywiście dotyczyć trasy Filmowy Piotrków.
Serdecznie zapraszamy wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower, która stała się jedną z inspiracji dla dużej imprezy kulturalnej w naszym mieście - Nocy Traktu Wielu Kultur - o trzeciej edycji poinformujemy już wkrótce ;-) Oprócz koncertów i wycieczek nie może również zabraknąć odrobiny wysiłku fizycznego :-) 
POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZE
Oddział im. M. Rawity Witanowskiego
Zespół Parków Krajobrazowych woj. łódzkiego. Oddział Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ZAPRASZAJĄ NA RAJD „WIOSNA ŻAKÓW”
w dniu 21 kwietnia 2018r
SPOTKANIE Z TARPANAMI
W imieniu Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Centrum Informacji Turystycznej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i uczniów klasy filmowej w tej szkole, zapraszamy uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz drugich i trzecich klas dawnych gimnazjów,  do udziału w grze miejskiej – PIOTRKÓW FILMOWY, która odbędzie się w dniu 27.04. 2018 roku o godz. 10.00.

W tym roku zabierzemy Was do okresu zaborów... weźmiecie udział w I Wojnie Światowej.... a na koniec pomożecie odzyskać niepodległą. Zapraszamy! 
Zapraszamy 14 kwietnia (sobota) na godz. 15.00 pod Centrum przy ul. Zamurowej 11, skąd rozpoczniemy wycieczkę śladami polifonii, kanonu oraz organomistrzów ;-) Spacer poprowadzi Agnieszka Agawa Warchulińska :-)


Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym roku spacer pod przewodnictwem Agnieszka Agawa Warchulińska :-) Tym razem podążymy śladami piotrkowskich domów oficerskich, powstałych w XIX i XX wieku. 
Już 24 marca (sobota) o godz. 15.00 zapraszamy serdecznie pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11 na spacer dotyczący piotrkowskich sanktuariów maryjnych.
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają w dniu 24 marca 2018 roku na Rajd Turystyczny ”Topienie Marzanny”, którego celem jest kontynuowanie tradycji ludowych i powitanie W I O S N Y 2018.
Już 17 lutego, w sobotę, o godzinie 12.00 zapraszamy pod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11, gdzie rozpocznie się spacer tematyczny pt. Piotrkowscy prawosławni i ich świątynie.