Zygmunt II August 500-lecie. Wystawa
Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego zaprasza do odwiedzania wystawy związanej z 500-leciem urodzin Zygmunta II Augusta. 
Kształtowanie się granic II Rzeczypospolitej. Historia pamięci.
Studenckie Koło Naukowe Historyków KLIO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie historycznym "Kształtowanie się granic II Rzeczypospolitej. Historia pamięci".
Rusza nabór na mieszkania na Podzamczu
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pragnie ogłosić, że od 23 listopada (poniedziałek) 2020 roku rusza nabór na wolne mieszkania w kompleksowo odrestaurowanych kamienicach.
Wystawa Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wirtualną wystawę grafiki ilustracyjnej Pani Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz, piotrkowskiej artystki.
Wystawa
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zapoznania się z nową wystawą plenerową "111 lat Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim".
Spotkanie online z Witoldem Szabłowskim
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 18 listopada na spotkanie on-line z Witoldem Szabłowskim, dziennikarzem i reportażystą. Autorem takich książek jak "Zabójca z miasta moreli", "Nasz mały PRL", "Tańczące niedźwiedzie", "Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia", „Jak nakarmić dyktatora”.
„1920-2020 UCZCIJMY PAMIĘĆ O TYCH DNIACH”
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym wydawnictwem poświęconym walce o wolność Rzeczpospolitej.
Święto Niepodległości w dobie pandemii
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd RP, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców w Piotrkowie Trybunalskim nie zostaną zorganizowane miejskie uroczystości 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości (11 listopada).
X Doroczna Wystawa Plastyczna Klubu Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na X Doroczną Wystawę Plastyczną Klubu Seniora, która w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną odbędzie się w formie online.
Ośrodek Działań Artystycznych Online
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd RP galerie Ośrodka Działań Artystycznych będą nieczynne od 7 listopada (sobota) do 29 listopada.
Pracownicy ODA w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na zapoznanie się z ofertą online.